LV | RU

Auto līzings ar sliktu kredītvēsturi

Joprojām ir iespējams nokļūt uz ceļa.

Vai es varu tikt pie auto līzinga ar sliktu kredītvēsturi?

Mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu.

Pat ja Jūsu kredītvēsture nav lieliska vai Jūs esat pieredzējis problēmas iepriekš, Jums joprojām var būt iespēja saņemt auto līzingu ar 1lizings palīdzību. Mēs sadarbojamies ar finanšu partneriem, kuri labprāt izsniedz auto līzingu cilvēkiem, kuri to var atļauties šobrīd, neraugoties uz to, kas noticis pagātnē.

Labākais veids, kā uzzināt, vai varat saņemt auto līzingu no mums, ir uzsākt pieteikuma procesu. Pieteikuma sastādīšana nenozīmē, ka Jums jāuzņemas saistības. Mēs noskaidrosim, kas ir iespējams, un vienosimies ar Jums par to, ko varat atļauties, lai Jums nākotnē nerastos problēmas. Jums nav jābaidās runāt par savu finansiālo stāvokli. Daudzi no mūsu klientiem ir cīnījušies ar parādiem un mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu Jums, nevis nosodītu Jūs. Viņi saprot, ka cilvēkiem mēdz rasties naudas grūtības visdažādāko iemeslu dēļ.

Saņemt piedāvājumu

Kam mēs varam palīdzēt

Sliktai kredītvēsturei var būt dažādi cēloņi, tādēļ mūsu eksperti vienmēr izskatīs konkrētos apstākļus.

Kavēti maksājumi vai aktīvi parādi

Ja Jūsu kredītvēsturi sabojājuši kavēti maksājumi pagātnē, Jums noteikti ir vērts pieteikties. Mūsu aizdevēji ar priekšu izskata pieteikumus šādās situācijās.

Maksātnespēja

Mēs izsvērsim Jūsu individuālos apstākļus un pašreizējās iespējas, tādēļ mēs spēsim Jums palīdzēt sešu mēnešu laikā pēc maksātnespēja procesa izbeigšanas.

Tiesu izpildītāju liegumi

Pat ja nesen esat saņēmis tiesu izpildītaju liegumu, mūsu komisija izskatīs Jūsu pieteikumu.

Padomi piesakoties ar sliktu kredītvēsturi

Lai uzlabotu savas izredzes saņemt transportlīdzekļa finansējumu un iegūt labākus nosacījumus, jūs varat:

Vai pieteikšanās iespaido manu kredītvēsturi?

Piesakoties pirmo reizi, mēs izpētām Jūsu kredītvēsturi. Citi aizdevēji to neredz. Ja ir skaidrs, ka mēs nevaram Jums palīdzēt, mēs nenodosim Jūsu pieteikumu aizdevējam un tas neietekmēs Jūsu kredīta profilu.

Ja mēs uzskatām, ka mūsu aizdevēji var Jums palīdzēt, mēs nodosim Jūsu pieteikumu aizdevējam, kurš, mūsuprāt, vislabāk atbilst Jūsu apstākļiem. Viņi veiks padziļinātu Jūsu kredītvēstures izpēti. Procesa laikā visticamāk tiks veiktas divas šādas izpētes.

Ir svarīgi, lai Jūs mums sniegtu precīzu informāciju, lai mēs varētu Jums piemeklēt vispiemērotāko aizdevēju. Pretējā gadījumā Jūsu pieteikums var nonākt pie aizdevēja, kurš nav gatavs sadarboties ar Jums pašreizējos apstākļos. Tas nozīmēs, ka Jūsu profilā tiks nevajadzīgi reģistrēta kredītvēstures izpēte un atteikums.

Esi gatavs noskaidrot, kas ir iespējams?

Nekādu saistību - mēs vienkārši palīdzēsim Jums atrast īsto darījumu.

Saņemt piedāvājumu

Zvani mums...

+371 27787787

Darba laiks ir no 9:00–19:00 Pirmdiena līdz Piektdiena un 10:00-16:00 Sestdienā

... vai raksti

Un mēs atbildēsim dažu minūšu laikā: