LV | RU

Kas mēs esam

mūsu stāsts

Mūsu pieredze

Piesakoties aizdevumam, tas bieži vien nozīmē, ka Tavā dzīvē drīzumā notiks kaut kas foršs – Tu plāno iegādāties jaunu auto, doties ilgi gaidītā ceļojumā vai pārcelies uz jaunu mājvietu. Taču, vai Tu esi sajūsmā par domu, ka ir nepieciešams pieteikties aizdevumam? Visticamāk, ka nē! Informācija par aizdevumu produktiem ir grūti atrodama un pieteikšanās process ir apgrūtinošs un laikietilpīgs. Turklāt Tu nekad nezini, vai esi atradis atbilstošāko un izdevīgāko aizdevuma izsniedzēju. Mēs palīdzam cilvēkiem pie visdažādākajiem finansiāliem apstākļiem, sadarbojoties ar vairāk, kā 14. dažādiem aizdevējēm, mēs varam piedāvāt vairāk, kā 30 dažādu auto finansēšanas piedāvājumus.

Mēs atbalstām

  • 1Lizings atbalsta sabiedriski un sociāli nozīmīgus projektus
  • Kultūrā - pasākumus, kas palīdz stiprināt Latvijas tradīcijas un vērtības.
  • Sportā - kā prioritāti izvirzot nacionālos sporta pasākumus.
  • Dzīvnieku labturībā – pasākumus, kas izglīto sabiedrību par atbildīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.

1lizings ir SIA ONEFINANCE group grupas uzņēmums, kas sniedz aizdevumu starpniecības pakalpojumus un kā pilnvaru apjoms ir neatkarīgs brokeris.

2016 © ONEFINANCE group SIA. Reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercreģistrā 2016.gada 21.martā ar vienoto reģistrācijas numuru 40103978718. Reģistrēts Valsts ieņēmumu dienestā ar pievienotās vērtības nodokļa maksātāju 2016.gada 27.jūlijā ar numuru LV40103978718. Visas autortiesības aizsargātas. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā obligāti norādīt atsauci uz ONEFINANCE group SIA.